Czapka treningowa COMFORTLINE (COM 7001) - Military Expand
Tervel Tervel

Tervel Czapka treningowa COMFORTLINE (COM 7001) - Military

5902026147521

Neu

Czapka treningowa COMFORTLINE (COM 7001) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX®.

Mehr Infos

Tarnung / Farbe - Military Stoffspezifikation - Supplex® : 95% Poliamid, 5% Elastan (Lycra) Mehrere Informationen - Płaski szew - Perfekcyjne wykończenie - Świetne dopasowanie

Achtung: Letzte verfügbare Teile!

9,95 EUR

8,09 EUR zzgl. MwSt.

Czapka treningowa COMFORTLINE (COM 7001) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX® , która reguluje temperaturę ciała podczas każdego rodzaju aktywności fizycznej. Są to wyroby z nowo rozwiniętą technologią PUSH & PULL dla optymalnego transportu wilgoci. Odprowadza ona wilgoć od powierzchni skóry (w przeciwieństwie do bawełny, która ją zatrzymuje) pozostawiając uczucie ciepła i suchości. Technologia PUSH & PULL to wyjątkowa kombinacja trzech użytych w dzianinie włókien, która odseparowuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, a funkcja QUICK – DRY powoduje szybkie osuszanie produktu.

ANATOMIA

Bielizna zawsze dopasowuje się do ciała, zapewniając maksymalną swobodę ruchu. Wyjątkowo lekka i dynamiczna z dużą rezerwą rozciągliwości. Użyte sploty strukturalne takie jak zgrubienia, wzmocnienia i strefy wentylacyjne wspierają pracę mięśni. Zalety bielizny TERVEL ® COMFORTLINE odczujesz zarówno podczas niskiej jak i ekstremalnej aktywności sportowej.

OCHRONA CIAŁA

Zawsze zapewnia optymalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Stworzona na każdą pogodę,przez cały rok. Zastosowany system wentylacji, dzięki wprowadzeniu specjalnych stref wentylacyjnych –„skrzeli”, jest bardzo efektywnym rozwiązaniem dla miejsc o zwiększonej emisji potu.

AKTYWNOSC – STYL ZYCIA

Sport to nie tylko wysiłek, to również ważny element życia. Ubiór sportowy nie powinien odpowiadać tylko podstawowym potrzebom – jego rola to odzwierciedlenie samopoczucia, w którego centrum znajdują się takie wartości jak jakość, estetyka, innowacje i emocje. Te kryteria spełnia bielizna TERVEL ® COMFORTLINE. Wyrób, nawet po długim użytkowaniu, nie traci swych zalet i właściwości, zachowując pierwotny kształt i wygląd.

Tarnung / Farbe Military
Stoffspezifikation Supplex® : 95% Poliamid, 5% Elastan (Lycra)
Mehrere Informationen Płaski szew
Perfekcyjne wykończenie
Świetne dopasowanie

Eigene Bewertung verfassen

Czapka treningowa COMFORTLINE (COM 7001) - Military

Czapka treningowa COMFORTLINE (COM 7001) - Military

Czapka treningowa COMFORTLINE (COM 7001) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX®.

Carrier Informations Price
FedEx (outside EU) 2-4 days 21,77 EUR
Important

- Kostenloser Versand ab 200 EUR

-Easy Zahlungsmethoden: PayPal, Banküberweisung

-Wenn Sie einen besseren Preis finden KONTAKTIEREN SIE UNS

-14-Tage Rückgaberecht, unabhängig vom Grund