Tervel Tervel

Tervel Slipy męskie COMFORTLINE (COM 3401) - Czarne

Neu

Slipy męskie COMFORTLINE (COM 3401) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX®.

Mehr Infos

Tarnung / Farbe - Schwarz Stoffspezifikation - Supplex® : 95% Poliamid, 5% Elastan (Lycra) Mehrere Informationen - Kołnierz termiczny - Płaski szew - Wspomaganie pracy mięsni i stawów - Perfekcyjne wykończenie - Wzmocnienia w strefach tarcia - Świetne dopasowanie

9,80 EUR

7,97 EUR zzgl. MwSt.

Slipy męskie COMFORTLINE (COM 3401) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX® , która reguluje temperaturę ciała podczas każdego rodzaju aktywności fizycznej. Są to wyroby z nowo rozwiniętą technologią PUSH & PULL dla optymalnego transportu wilgoci. Odprowadza ona wilgoć od powierzchni skóry (w przeciwieństwie do bawełny, która ją zatrzymuje) pozostawiając uczucie ciepła i suchości. Technologia PUSH & PULL to wyjątkowa kombinacja trzech użytych w dzianinie włókien, która odseparowuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, a funkcja QUICK – DRY powoduje szybkie osuszanie produktu.

ANATOMIA

Bielizna zawsze dopasowuje się do ciała, zapewniając maksymalną swobodę ruchu. Wyjątkowo lekka i dynamiczna z dużą rezerwą rozciągliwości. Użyte sploty strukturalne takie jak zgrubienia, wzmocnienia i strefy wentylacyjne wspierają pracę mięśni. Zalety bielizny TERVEL ® COMFORTLINE odczujesz zarówno podczas niskiej jak i ekstremalnej aktywności sportowej.

OCHRONA CIAŁA

Zawsze zapewnia optymalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Stworzona na każdą pogodę,przez cały rok. Zastosowany system wentylacji, dzięki wprowadzeniu specjalnych stref wentylacyjnych –„skrzeli”, jest bardzo efektywnym rozwiązaniem dla miejsc o zwiększonej emisji potu.

AKTYWNOSC – STYL ZYCIA

Sport to nie tylko wysiłek, to również ważny element życia. Ubiór sportowy nie powinien odpowiadać tylko podstawowym potrzebom – jego rola to odzwierciedlenie samopoczucia, w którego centrum znajdują się takie wartości jak jakość, estetyka, innowacje i emocje. Te kryteria spełnia bielizna TERVEL ® COMFORTLINE. Wyrób, nawet po długim użytkowaniu, nie traci swych zalet i właściwości, zachowując pierwotny kształt i wygląd.

ROZMIARY:

Rozmiar

Wzrost

Obwód bioder

S/M

inch

65 - 71

31 - 35

cm

166 - 180

80 - 90

L/XL

inch

71 - 77

35 - 39

cm

180 - 196

90 - 100

XXL

inch

73 - 78

39 - 43

cm

186 - 198

100 - 110

Tarnung / Farbe Schwarz
Stoffspezifikation Supplex® : 95% Poliamid, 5% Elastan (Lycra)
Mehrere Informationen Kołnierz termiczny
Płaski szew
Wspomaganie pracy mięsni i stawów
Perfekcyjne wykończenie
Wzmocnienia w strefach tarcia
Świetne dopasowanie

Eigene Bewertung verfassen

Slipy męskie COMFORTLINE (COM 3401) - Czarne

Slipy męskie COMFORTLINE (COM 3401) - Czarne

Slipy męskie COMFORTLINE (COM 3401) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX®.
Carrier Informations Price
FedEx Courier Od 2 - 4 dni 26,78 EUR
UPS Courier 2 - 4 Tage 23,06 EUR
Registered Air Mail 3 - 10 Tage 4,92 EUR
FedEx (outside EU) 2-4 days 21,77 EUR

* With purchase over 200,00 EUR free delivery!

Important

- Kostenloser Versand ab 200 EUR

-Easy Zahlungsmethoden: PayPal, Banküberweisung

-Wenn Sie einen besseren Preis finden KONTAKTIEREN SIE UNS

-14-Tage Rückgaberecht, unabhängig vom Grund