Getry męskie COMFORTLINE (COM 3001) - Melange Expand
Tervel Tervel

Tervel Getry męskie COMFORTLINE (COM 3001) - Melange

Neu

Getry męskie COMFORTLINE (COM 3001) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX®.

Mehr Infos

Tarnung / Farbe - Melange Stoffspezifikation - Supplex® : 95% Poliamid, 5% Elastan (Lycra) Mehrere Informationen - Kołnierz termiczny - Płaski szew - Wspomaganie pracy mięsni i stawów - Perfekcyjne wykończenie - Wzmocnienia w strefach tarcia - Świetne dopasowanie

22,00 EUR

17,89 EUR zzgl. MwSt.

Getry męskie COMFORTLINE (COM 3001) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX® , która reguluje temperaturę ciała podczas każdego rodzaju aktywności fizycznej. Są to wyroby z nowo rozwiniętą technologią PUSH & PULL dla optymalnego transportu wilgoci. Odprowadza ona wilgoć od powierzchni skóry (w przeciwieństwie do bawełny, która ją zatrzymuje) pozostawiając uczucie ciepła i suchości. Technologia PUSH & PULL to wyjątkowa kombinacja trzech użytych w dzianinie włókien, która odseparowuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, a funkcja QUICK – DRY powoduje szybkie osuszanie produktu.

ANATOMIA

Bielizna zawsze dopasowuje się do ciała, zapewniając maksymalną swobodę ruchu. Wyjątkowo lekka i dynamiczna z dużą rezerwą rozciągliwości. Użyte sploty strukturalne takie jak zgrubienia, wzmocnienia i strefy wentylacyjne wspierają pracę mięśni. Zalety bielizny TERVEL ® COMFORTLINE odczujesz zarówno podczas niskiej jak i ekstremalnej aktywności sportowej.

OCHRONA CIAŁA

Zawsze zapewnia optymalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Stworzona na każdą pogodę,przez cały rok. Zastosowany system wentylacji, dzięki wprowadzeniu specjalnych stref wentylacyjnych –„skrzeli”, jest bardzo efektywnym rozwiązaniem dla miejsc o zwiększonej emisji potu.

AKTYWNOSC – STYL ZYCIA

Sport to nie tylko wysiłek, to również ważny element życia. Ubiór sportowy nie powinien odpowiadać tylko podstawowym potrzebom – jego rola to odzwierciedlenie samopoczucia, w którego centrum znajdują się takie wartości jak jakość, estetyka, innowacje i emocje. Te kryteria spełnia bielizna TERVEL ® COMFORTLINE. Wyrób, nawet po długim użytkowaniu, nie traci swych zalet i właściwości, zachowując pierwotny kształt i wygląd.

ROZMIARY:

Rozmiar Wzrost Obwód bioder
S/M inch 65 - 71 31 - 35
cm 166 - 180 80 - 90
L/XL inch 71 - 77 35 - 39
cm 180 - 196 90 - 100
XXL inch 73 - 78 39 - 43
cm 186 - 198 100 - 110
Tarnung / Farbe Melange
Stoffspezifikation Supplex® : 95% Poliamid, 5% Elastan (Lycra)
Mehrere Informationen Kołnierz termiczny
Płaski szew
Wspomaganie pracy mięsni i stawów
Perfekcyjne wykończenie
Wzmocnienia w strefach tarcia
Świetne dopasowanie

Eigene Bewertung verfassen

Getry męskie COMFORTLINE (COM 3001) - Melange

Getry męskie COMFORTLINE (COM 3001) - Melange

Getry męskie COMFORTLINE (COM 3001) firmy Tervel®. TERVEL ® COMFORTLINE to bielizna termoaktywna wykonana z przędzy SUPPLEX®.
Carrier Informations Price
FedEx (outside EU) 2-4 days 21,77 EUR
Important

- Kostenloser Versand ab 200 EUR

-Easy Zahlungsmethoden: PayPal, Banküberweisung

-Wenn Sie einen besseren Preis finden KONTAKTIEREN SIE UNS

-14-Tage Rückgaberecht, unabhängig vom Grund